AnasayfaBeyaz Eşya TamiriKombi Tamir Bakım ServisiBuzdolabı Tamircisi AnkaraZiyaretçi DefteriİletişimKombi Servisleri Ankara
Klima Servisi Ankara
Klima Servisi Ankara Ostim
Klima Servisi Ankara Yenimahalle
Klima Servisi Ankara Balgat
Mitsubishi Klima Servisi Ankara
Çankaya Mitsubishi Klima Servisi
Mitsubishi Klima Servisi Ankara
Kombi Bakım Servisi Ankara
Baymak Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Batıkent
Kombi Tamiri Ankara Dikmen
Bosch Kombi Servisi Ankara Çankaya
Bosch Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Çayyolu
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Keçiören
Baymak Kombi Servisi Ankara Mamak
Alarko Kombi Servis Ankara Keçiören
Alarko Kombi Servis Ankara Çankaya
Alarko Kombi Servis Ankara Dikmen
kombi bakım ücretleri ankara
Kombi Servisi Keçiören Ankara
Kombi Bakım Ücretleri Ankara 0312-4184007
çankaya baymak kombi servisi
Dikmen Baymak Servisi
Dikmen Demirdöküm Kombi Servisi
Keçiören Demirdöküm Kombi Servisi
Sincan Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Yenimahalle Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Demetevler Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Çayyolu Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Baymak Kombi Servisi Keçiören 0312-4184007
Yenimahalle Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Dikmen 0312-4184007
Ankara Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Batıkent 0312-4184007
kombi Servisi Batıkent-4184007

Ankara Bahçelievler Her Marka ve model çamaşır makinası tamiri

çamaşır makinesi tamir bahçelievler ankara, 
Her model Çamaşır makinası tamiri , Beyaz eşya tamiri, kombi bakım ve uygun fiyatları ile size telefonunuz kadar yakınız. Yuvam Teknik Servis Ankara firmaları arasında öncü, hizmette birinci.

Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara olarak hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır. Servisimiz bünyesinde ki herkes işinin ehli kişilerdir. Son derece deneyimli teknikerlerimiz ve firma olarak onlara sunduğumuz yedek parça imkanları ile çamaşır makinalarındaki arızalara yerinde müdahale ediyorlar. Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara Firmamız bu alanda ki en köklü firmalardan biri olarak teknik alt yapısı kusursuz bir firmadır. Tüm marka ve modeldeki cihazlara acil servis hizmeti istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından bizlere dilediğiniz zaman ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara servisimiz tüm modeller için onarım hizmeti vermektedir. Garantili bir onarım için şimdi arayın.

Günümüzde kullanılan çamaşır makineleri oldukça işlevsel çözümler sunan teknolojiye sahiptir.
Çamaşır makinelerine düzenli olarak bakım yapmak, hem kıyafetleri daha temiz yıkamasını sağlar hem de makinenin uzun süre bozulmadan kullanılmasına yardımcı olur. Bakıma rağmen çamaşır makinesi zaman zaman arızalanabilir. Bu arızaları bilerek doğru çözümler üretebilirsiniz.

Çamaşır makinesi su almıyor ise,
• Şebeke musluğu kapalı olabilir.
• Su giriş hortumu bükülmüş olabilir. Su giriş hortumları kontrol ederek düzeltin.
• Su giriş hortumu tıkalı olabilir. Su giriş hortumunun filtrelerini temizleyin.
• Makinenin kapısı tam olarak kapalı olmayabilir. Makinenizin kapısını kontrol edin.

Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor ise,
• Boşaltma hortumu tıkanmış veya kıvrılmış olabilir. Boşaltma hortumunu kontrol edin. Tıkanmışsa temizleyin.
• Pompa filtresi tıkalı olabilir. Pompa filtresini temizleyin.
• Pompa motoru bozulmuş olabilir. Yenisi ile değiştirin.

Çamaşır makinesi titreşim yapıyor ise,
• Çamaşır makinesinin ayakları ayarlanmamış olabilir. Ayakları düzenlenmelidir.
• Çamaşır makinesi sert bir yere dayanıyor olabilir. Sert yere temas etmesi engellenmelidir.
• Çamaşır makinesine kapasitesinin üzerinde çamaşır konulmuş veya çamaşırlar dengesiz yerleştirilmiş olabilir.Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor ise,
• Tambur yatak rulmanları arızalı olabilir. Motor ile kasnak arasındaki kayış çıkarılmalı, tambur el ile döndürülmeli, eğer gürültü yatak rulmanlarından geliyorsa yatak keçe ve rulmanları değiştirilmelidir.
• Tambur yatak gövdesi gevşemiş olabilir. Tambur yatağı kontrol edilir. Yatak cıvataları gevşemişse iyice sıkılmalıdır.
• Yıkama motoru rulmanları arızalı olabilir. Motoru, motora kayış takmadan çalıştırın. Ses motor rulmanlarından geliyorsa motor rulmanları değiştirilmelidir.
• Kazan ile tambur arasına bir cisim kaçmış olabilir. Cisim çıkarılmalıdır.
• Rezistans yerinden çıkıp, tambura sürtüyor olabilir, ısıtıcı kontrol edilmeli ve yerinden çıkmışsa yerine takılmalıdır.
• Amortisörler arızalı olabilir. Amortisörleri kontrol edin. Arızalı ise değiştirilmelidir.

Makine sarsıntılı çalışıyor ise,
• Makine taşıyıcı ayakların dengesi bozulmuş olabilir, taşıyıcı ayaklar dengeye getirilmelidir.
• Amortisörler arızalı veya bağlantı cıvataları gevşemiş olabilir. Amortisörler kontrol edilmelidir.
• Arızalı ise değiştirilmelidir. Bağlantı cıvataları gevşemişse sıkılmalıdır.
• Makine askı yayları yerinden çıkmış olabilir. Askı yaylarını kontrol edin. Yerinden çıkan varsa yerine takın.

Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşuyor ise,
• Yanlış deterjan kullanılmış olabilir. Makinelerde sadece otomatik çamaşır makineleri için kullanılabilecek deterjanlar kullanılmalıdır.
Çamaşır makinesi deterjan çekmecesinden su kaçırıyor ise,
• Çamaşır makinesi giriş suyunun basıncı fazla olabilir, şebeke suyu muslukları kısılarak makinenin giriş suyu basıncı düşürülmelidir.
• Taşıyıcı ayaklar dengede olmayabilir, taşıyıcı ayaklar dengeye getirilmelidir.
• Deterjan çekmecesi yuvasına iyi oturmuyor veya çekmecede çatlak olabilir. Çekmeceyi yerinden çıkarın. Etrafı ve yuvasını iyice temizleyin. Yerine takın. Çatlak çekmece tamir edilmeli veya değiştirilmelidir.

Çamaşır makinesi deterjan almıyor ise,
• Su basıncı düşük olabilir. Suyun basıncı en az 1 bar olmalıdır. Çeşme açılarak suyun basıncı arttırılarak problem çözülebilir.
• Deterjan çekmecesinin klepesi kapalı olabilir. Deterjan çekmecesi klepesini kontrol edin.
• Su giriş vanaları arızalı olabilir. Su giriş vanalarını kontrol edin. Arızalı ise yenisi ile değiştirin.

Çamaşır makinesinin çekmecesinden köpük taşıyor ise,
• Deterjan fazla konmuş olabilir. Makineye birkaç kez su aldırın ve boşaltın.
• Makineye el ile yıkama deterjanı konmuş olabilir. Makineye çok kere su aldırılıp boşaltılarak deterjanı makineden temizleyin. Otomatik makineler için üretilen deterjanlardan kullanılmalıdır.

Makine altından su kaçırıyor ise,
• Giriş hortumları ve tahliye hortumları yerinden çıkmış veya patlamış ya da hortum bağlantı kelepçeleri gevşemiş olabilir. Hortumları kontrol edin. Çıkmış hortum varsa yerine takın. Yırtık hortumlar değiştirilmelidir.
• Kapı körüklü contası delinmiş olabilir. Kapı körüklü conta kontrol edilmelidir. Delinmişse değiştirilmelidir.
• Kazan zamanla delinmiş olabilir. Kazan delinmişse delik ya tamir edilir ya da kazan değiştirilmelidir.
• Rezistans yerinden oynamış olabilir. Rezistans kontrol edilmelidir. Yerinden oynamış veya gevşemişe yerine sıkıca takılmalıdır.
Gerekli bakımı Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara firmasına yaptırarak çamaşır makinenizin arızalanmasını önleyebilirsiniz.
Çamaşır makinesi eğer E10 Hatası veriyorsa, bunun kaynağı çamaşır makinenizin EPS veya EPS soketinde arıza olduğunda led ekranda E10 arıza kodunu göstermektedir. Bu durumda Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara firmasından yardım isteyiniz.
Size tavsiyemiz çamaşır makinenizin daha büyük sorunlarla karşılaşmaması için, fişini çekerek Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara firmasından destek istemenizdir. Bulunacağınız fiziki müdahaleler cihazınızda daha büyük hasarlara neden olabilir. Eğer çamaşır makinenizin garantisi devam ediyorsa hiç çekinmeden direk yetkili servisinize başvurun. Ayrıca su boşaltma pompası ya da aşırı kireçli sular da çamaşır makinesinde e03 hata kodu görülmesine neden olabilmektedir.

Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara firmasının verdiği tüm bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl onarım ve parça garantisi sağlamaktadır. Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara gün içi ve hızlı teknik servis hizmeti veren firmamız, deneyimli ve profesyonel teknik ekibiyle, geniş parça stoğu ve donanımlı araçlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir. Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara firması çamaşır makinenizde oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için firmamız sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir. Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara firması çamaşır makinelerinizde orijinal yedek parça kullanmaktadır. Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara firması servisimizden aldığınız tüm çamaşır makinesi teknik servis hizmetlerinde teknik servis ekiplerimiz çamaşır makinenizin bakım ve onarım işlemini tamamladıktan sonra tarafınıza onarım belgelerini teslim edecektir. Servis hizmetini tarafınıza sağlayan teknik servis ekibimizin tarafınıza teslim ettiği çamaşır makinesi onarım belgesi siz değerli müşterilerimizi koruma altına almaktadır. Aynı problemin tekrar oluşması durumunda Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara firması servisimizden teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Çamaşır makinenizdeki tekrarlayan arıza çözülene dek Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara firmasından çamaşır makinesi teknik servis ve onarım hizmeti alabilirsiniz.
Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara firması olarak tüm model çamaşır makinelerinizi hızlı kaliteli ve güvenilir şekilde servis hizmeti vermekteyiz. Bize 0312 418 4007 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir dilerseniz telefonda teknik bilgi alabilir dilerseniz teknik ekip başvurusu yapabilirsiniz. Tüm marka çamaşır makinelerinize Aynı Gün Müdahale ediyoruz yedek parçasını değiştirmiş olduğumuz ürünlere 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini hedef olarak benimseyen teknisyen kadromuz, arıza ve sorunlarınızı çözümlemek için büyük bir uğraş vermektedir. Çamaşır Makinesi Tamir Bahçelievler Ankara firması Ankara’nın tüm semtlerinde faaliyet göstermektedir.

 

çamaşır makinesi tamir bahçelievler ankara,

Tel: 0312 418 4007

 

 

Beyaz Eşya Tamiri Ankara
Beko çamaşır makinası-Buzdolabı Servisi-Tamiri Ankara
Buzdolabı Tamircisi Ankara Bahçelievler
Buzdolabı Tamiri Ankara Dikmen
Buzdolabı Tamircisi Ankara Batıkent
Ankara Keçiören Buzdolabı Tamircisi
Çankaya Beyaz Eşya Tamir-4184007
Arçelik Beyaz Eşya Servisi Ankara
Arçelik Buzdolabı Servisi Ankara
Beko Çamaşır Makinesi Servisi Ankara
Arçelik Teknik Servis Ankara Çankaya
Vestel Servis Ankara Demetevler
Bosch Yetkili Servis Ankara Çayyolu
Bosch Teknik Servis Ankara Keçiören
Beko Yetkili Servis Ankara Ayrancı
Arçelik Servisi Çankaya Ankara
Bulaşık makina tamircisi Çankaya Ankara
Mamak Arçelik Beko Servisi
Dikmen Bosch Servisi
Esertepe Arçelik Beko Servisi
Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Ankara Keçiören
Kombi Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Fiyatları Ankara
Petek Temizleme Batıkent Ankara
VESTEL SERVİSİ ANKARA
Vestel Servis ankara balgat
vestel servisi-ankara cebeci
DİĞER BAŞLIKLAR
çamaşır makinesi tamir bahçelievler ankara
buzdolabı tamircisi ankara çankaya-4184007
çamaşır makinası tamircisi ankara-4184007-
Kombi Bakım Ücreti Ankara-4184007
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara