AnasayfaBeyaz Eşya TamiriKombi Tamir Bakım ServisiBuzdolabı Tamircisi AnkaraZiyaretçi DefteriİletişimKombi Servisleri Ankara
Klima Servisi Ankara
Klima Servisi Ankara Ostim
Klima Servisi Ankara Yenimahalle
Klima Servisi Ankara Balgat
Mitsubishi Klima Servisi Ankara
Çankaya Mitsubishi Klima Servisi
Mitsubishi Klima Servisi Ankara
Kombi Bakım Servisi Ankara
Baymak Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Batıkent
Kombi Tamiri Ankara Dikmen
Bosch Kombi Servisi Ankara Çankaya
Bosch Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Çayyolu
Demirdöküm Kombi Servisi Ankara Dikmen
Baymak Kombi Servisi Ankara Keçiören
Demirdöküm Kombi Servisi Keçiören
Baymak Kombi Servisi Ankara Mamak
Alarko Kombi Servis Ankara Keçiören
Alarko Kombi Servis Ankara Çankaya
Alarko Kombi Servis Ankara Dikmen
kombi bakım ücretleri ankara
Kombi Servisi Keçiören Ankara
Kombi Bakım Ücretleri Ankara 0312-4184007
çankaya baymak kombi servisi
Dikmen Baymak Servisi
Dikmen Demirdöküm Kombi Servisi
Keçiören Demirdöküm Kombi Servisi
Sincan Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Yenimahalle Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Demetevler Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Çayyolu Baymak Kombi Servisi 0312-4184007
Baymak Kombi Servisi Keçiören 0312-4184007
Yenimahalle Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Dikmen 0312-4184007
Ankara Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi 0312-4184007
Demirdöküm Kombi Servisi Batıkent 0312-4184007
kombi Servisi Batıkent-4184007

MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ ANKARAAnkara Mitsubishi Klima Servisi Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Bakım Montaj Arıza Tamir teknik servis hizmetleri sunmaktadır.
Mitsubishi markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi - split, kaset tipi klimaların Ankara'da Mitsubishi Klima Servis Ankara yetkili servisidir. 0312 418 4 007 numaralı çağrı merkeziyle haftanın 7 günü uzman servis personeli ve TSE belgeli noktaları ile hizmet vermektedir. Talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız verilen montaj, bakım ve arıza hizmetlerine garanti vermektedir.

MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR:


Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, Yüzüncüyıl İşçi Blokları, Zafertepe

MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ ANKARA KEÇİÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR:

Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs.

MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ ANKARA YENİMAHALLE'DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR:

Atatürk Orman Çiftliği, Akın, İstasyon, Batıkent, Çayyolu, Demetevler, İvedik Organize Sanayi, Karşıyaka, Susuz, Şentepe, Yakacık, Yenimahalle, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yaşamkent, Konutkent, Yükseltepe.

MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR:

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,

MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ ANKARA ALTINDAĞ'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR:

Altındağ, Anafartalar, Aydınlıkevler, Hasköy, Hisar, İskitler, Opera, Önder Mahallesi, Peçenek, Samanpazarı, Siteler, Telsizler, Ulubey, Ulus, Yeşilöz, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Dışkapı.Klima kullanırken öncelikle klimanın kullanım kılavuzunu muhakkak okumanız ve montaj yapan personelin kullanım önerilerini dikkate almalısınız. İç ve dış ortam sıcaklık farkının 10 ºc ile 15 ºc arasında olmasına ve klima rüzgarının direk olarak üzerinize vurmasına engel olmalısınız, eğer klimanızın çalıştığı ortam direk olarak açık havaya açılıyor ve giriş çıkış çok yoğun ise hava perdesi kullanmak faydalı sonuçlar vermektedir.
Klima bakımlarının periyodik olarak düzenli yapılması çok önemlidir. Günümüzde Lejyoner hastalığı (Legionella pneumophila) olarak bilinen akciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak karşımıza çıkmaktadır ve bakımsız klimalardan yayılmaktadır.

Klima montajı klimanızı ilk aldığınızda ihtiyacınız olacak olan Mitsubishi Klima Servisi Ankara hizmetini en iyi şekilde size sunan Mitsubishi Klima Servisi Ankara tüm çalışmalarını en profesyonel yaklaşımlarla gerçekleştirmektedir. Klimanızın kullanımı sırasında alınması gereken Klima Montaj servisi hizmetinin önemi ve şartları aşağıda listelenmiştir.
Yanlış klima montaj nedeni ile sağlıkla alakalı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Klima montajı yapılırken dış ünitenin doğrudan güneşe, yağmura maruz kalmayacak şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir.
Dış ünitenin doğru ve sağlam bir şekilde monte edilmesi gerekmektedir.
İç ünitenin asıldığı noktanın üniteyi taşıyacak dayanıklılıkta olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
Mekanın iç dizaynını bozmayacak şekilde konumlandırma yapılmalıdır.
Hava sirkülasyonunun en iyi sağlanacağa noktaya montaj gerçekleştirilmelidir.
Teknik yeterliliği kuvvetli bir klima servisinden hizmet almalısınız.
Kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla veren klima servisinden hizmet almalısınız.

Uygun Fiyatlarla Klima Montajı!

Mitsubishi Klima Servisi, en kaliteli hizmeti en ucuz Mitsubishi Klima Servisi Ankara fiyatları ile sunmaya çalışarak müşterilerinin bütçesini düşünüyor ve ekonomilerine destek oluyor. Sunduğu fiyatlar ile fark yaratan Mitsubishi Klima Servisi Ankara en uygun ödeme alternatifleri ile de kullanıcı memnuniyeti oluşturuyor.

Ev ve işyerlerinizde sahip olduğumuz klima cihazlarının uzun ömürlü bir şekilde kullanılması ve sağlam kalabilmesi için bakım işlemlerini her yıl düzenli şekilde yaptırmanız gerekmektedir. Hem elektrik bağlantısı hem de hava giriş çıkışı bulunan klima cihazları, motor ve çalışma ünitesi ile birlikte farklı iki kısma ayrılmaktadır. Herhangi iki kısımdan birisinde veya elektrik bağlantısında sıkıntı çıktığında klimalar çalışmaz bir hale gelebilir. Özellikle hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılan klimalarının sağlam kalabilmesi için klima bakımı işlemleri firmamız üzerinden her yıl mutlaka en az bir kere alınmalıdır.

Profesyonel servis ekiplerimiz, tüm ekipmanlara ve sistemlere sahip olarak klima cihazınızı tam kapsamıyla kontrol eder ve hali hazırda bulunan arızaların giderilmesi ve ileride arıza çıkarabilecek durumların ortadan kaldırılması için gerekli işlemleri gerçekleştirir. Bu sayede klima cihazınız yıl boyunca sapasağlam bir şekilde kullanılabilecek halde tekrar aktif hale getirilir. Bu işlem firmamız tarafından tamamen garanti kapsamında verilmektedir.

Türkiye piyasasında birçok farklı firma tarafından özel markalar ve modeller ile üretilmiş klima cihazları bulunmaktadır. Farklı kullanım özellikleri ve mekanizmaları bulunan bu klima cihazları için geniş kapsamlı bir şekilde tecrübe ve bilgiye sahip olan servis ekiplerimiz tüm marka ve modellerde klima bakımı hizmetleri verebilmektedir. Bu sayede hızlı bir şekilde bakım hizmeti almak istediğiniz klima cihazlarınız için firmamıza başvurarak nitelikli bir hizmet alabilirsiniz. Firmamız geniş servis ağı sayesinde her üründe aynı şekilde kaliteli bakım gerçekleştirmektedir.

Evlerin istenen iklimlendirme çözümüne kavuşturulabilmesi için kullanılmakta olan klimalar farklı şekillerde üretilmektedir. Bundan dolayı mekanın yapısına uygun klimanın satın alınmasından sonra kaliteli bir şekilde montajının yapılması gerekmektedir. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız oldukça kaliteli bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. Mitsubishi Klima Servisi Ankara alanında uzman olan teknik kadro tarafından yerine getirmektedir. Montaj sırasında oldukça sağlam bir şekilde işçilik yapıldığı için uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan klimanızı kullanabilirsiniz. Teknik servisimiz sadece evler için değil Ankara’ daki iş yerleri, endüstriyel tesisler ve işletmeler için de klima montaj uygulaması hizmetini vermektedir.Klima montajı sırasında mutlaka orijinal parçalar kullanılmalıdır. Ayrıca klimanın yerleştirileceği yer çok iyi belirlenmelidir. Yanlış yapılacak olan bir tercih ile birlikte klimadan istenen verim alınamazken enerji sarfiyatı da artacaktır. Bundan dolayı metrekareye göre ölçülerek klimanın büyüklüğü ve fonksiyonları teknik kadromuz tarafından belirlenerek uygulamaya gidilmektedir. Ayrıca montaj sırasında kullanılacak olan bütün sarf malzemeleri kablolar ve tesisat unsurları nitelikli ürünlerden seçilmektedir. Böylece montajın daha uzun ömürlü olması ve klimanın ekstra sorunlar çıkartması engellenmektedir.

Taşınma sırasında klimalarının sökme işlemleri yine teknik kadromuz tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca yeni yere klimanın takma işlemlerinde de yine kaliteli ekibimiz devreye girmektedir. Böylece söküp takma sırasında herhangi bir şekilde klimanın deformasyona uğramasının da önüne geçilmektedir. Sadece montaj aşamasında değil periyodik bakım ve arızalarda da teknik servisimiz Ankara’ daki müşterilerimize yeterli olmaktadır. Garantili bir şekilde hizmet sunarken son derece ekonomik fiyatlarla her bütçeye uygun çözümler üretebilmekteyiz. Tüm bu uygulamalardan yararlana bilmek için firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.
 

Altındağ, Anafartalar, Aydınlıkevler, Hasköy, Hisar, İskitler, Opera, Önder Mahallesi, Peçenek, Samanpazarı, Siteler, Telsizler, Ulubey, Ulus, Yeşilöz, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Dışkapı

Beyaz Eşya Tamiri Ankara
Beko çamaşır makinası-Buzdolabı Servisi-Tamiri Ankara
Buzdolabı Tamircisi Ankara Bahçelievler
Buzdolabı Tamiri Ankara Dikmen
Buzdolabı Tamircisi Ankara Batıkent
Ankara Keçiören Buzdolabı Tamircisi
Çankaya Beyaz Eşya Tamir-4184007
Arçelik Beyaz Eşya Servisi Ankara
Arçelik Buzdolabı Servisi Ankara
Beko Çamaşır Makinesi Servisi Ankara
Arçelik Teknik Servis Ankara Çankaya
Vestel Servis Ankara Demetevler
Bosch Yetkili Servis Ankara Çayyolu
Bosch Teknik Servis Ankara Keçiören
Beko Yetkili Servis Ankara Ayrancı
Arçelik Servisi Çankaya Ankara
Bulaşık makina tamircisi Çankaya Ankara
Mamak Arçelik Beko Servisi
Dikmen Bosch Servisi
Esertepe Arçelik Beko Servisi
Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Ankara Keçiören
Kombi Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Fiyatları Ankara
Petek Temizleme Batıkent Ankara
VESTEL SERVİSİ ANKARA
Vestel Servis ankara balgat
vestel servisi-ankara cebeci
DİĞER BAŞLIKLAR
çamaşır makinesi tamir bahçelievler ankara
buzdolabı tamircisi ankara çankaya-4184007
çamaşır makinası tamircisi ankara-4184007-
Kombi Bakım Ücreti Ankara-4184007
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara