background

ankara bahçelievler buzdolabı tamiri

ankara bahçelievler buzdolabı tamircisi

ankara bahçelievler buzdolabı tamiri
BUZDOLABI TAMİRCİSİ ANKARA BAHÇELİEVLER

Buzdolabı Tamircisi Ankara Bahçelievler olarak buzdolabının yanı sıra çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi başta olmak üzere tüm beyaz eşyalardan anlayan bir kadroya sahibiz. Beyaz eşya ve buzdolabı konusunda uzman çalışanlarımız ve üstün hizmet kalitemizle Ankara Çankaya'nın önde gelen beyaz eşya tamir firmaları ndan biriyiz.

Baymak, vaillant, alarko, bosch, demirdöküm, ferroli, immergas, ariston, buderus, viesmann, E.C.A, arçelik, vestel, beko, profilo başta olmak üzere tüm marka buzdolabı ve beyaz eşyalarınızın tamir, bakım, montaj gibi işlerini profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Ankara'nın başta Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak olmak üzere bütün semt ve mahallerine buzdolabı ve beyaz eşya servis hizmeti vermekteyiz. Sizde iyi bir buzdolabı tamircisi veya beyaz eşya tamir firması arıyorsanız Buzdolabı Tamircisi Bahçelievler Ankara firmamızla irtibata geçebilirsiniz.
BUZDOLABI TAMİRCİSİ BAHÇELİEVLER ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe

Buzdolabı Tamircisi Ankara Bahçelievler


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Petek Temizleme yaptırmayı ihmal etmeyin

Unutmayın

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım