background

Arçelik Teknik Servis Ankara Çankaya

Her model arçelik marka beyaz eşya tamiri bakımı ve uygun fiyatları ile telefonu nuz kadar yakınız.

Arçelik Teknik Servis Ankara Çankaya
ARÇELİK TEKNİK SERVİS ANKARA ÇANKAYA

Değerli müşterimiz öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Firma olarak arçelik, beko, vestel, bosch, profilo ve tüm marka ürünlerin tamir ve bakım servislerini sağlamaktayız. Kombi, klima ve beyaz eşya servislerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz çekirdekten, yani çıraklıktan bu işi en ince detayına kadar öğrenerek yetişmiştir.Tüm personelimiz kendi alanlarında özel eğitimler alarak işlerinin ustası olmuşlardır.

Arçelik teknik servis ankara çankaya personelinin en ilk olarak meydana koyduğu husus işletmelerinde gayet güzel faaliyet şartlarında hizmet ürettiklerini ifade etmek oldu. En ilk olarak anında hepsinin on  veya yirmi senelik bir tecrübeyle davranış ettiğini söylemeden geçemeyeceğim. Hepsi mesleğinde profesyonel yaşını başını almış profesyonel kişilerden meydana gelen bir servis ekibiyle karşı karşıyaydım. Söyledikleri ise kritik bağlamda oldukça başarılı bir hizmet üretmek için ne gerekiyorsa hepsinin kendilerine sağlandığıydı. 

Kuşkusuz bu durum bir hayli olumlu bir faktör olmuştur. İşlerini önemseyen, bizzat kendilerini zamanla geliştirmek isteyen harika ekiplerin yer aldığı Arçelik Teknik Servis Ankara Çankaya firmasından hizmet almak istiyorsanız 0312 418 4 007 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Arçelik Teknik Servis Ankara Çankaya
ARÇELİK TEKNİK SERVİS ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Petek Temizleme yaptırmayı ihmal etmeyin

Unutmayın

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım