background

beyaz eşya tamir servisi ankara keçiören

beyaz eşya yetkili servis ankara keçiören

beyaz eşya tamir servisi ankara keçiören
ANKARA KEÇİÖREN BUZDOLABI TAMİRCİSİ

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi başta olmak üzere bütün beyaz eşyalarınızın tamir, bakım, montaj gibi işlerini en iyi şekilde yapmaktayız. Beyaz eşya ve buzdolabı konusunda uzman çalışanlarımız ve üstün hizmet kalitemizle Ankara ve Yenimahalle'nin önde gelen beyaz eşya tamir firmalarından biriyiz.

Beyaz eşya tamir fiyatları mız çok uygun olup verdiğimiz hizmet üst düzeydir. Buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, klima tamiri, kombi tamiri gibi hizmetler vermekteyiz.

Başta beko, arçelik, vestel, bosch, siemens, profilo olmak üzere her marka buzdolabı ve beyaz eşyalarınızdan anlayan çalışanlara sahibiz.

Ankara'nın başta Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak olmak üzere bütün semt ve mahallelerine beyaz eşya servis hizmeti vermekteyiz.

Sizde iyi, güvenilir,hızlı ve uygun buzdolabı tamir fiyatlarıyla bir hizmet almak istiyorsanız Ankara Keçiören Buzdolabı Tamircisi firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Ankara Keçiören Buzdolabı Tamircisi
BUZDOLABI TAMİRCİSİ ANKARA KEÇİÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs.


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Petek Temizleme yaptırmayı ihmal etmeyin

Unutmayın

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım