background

Buzdolabı Tamircisi Ankara Dikmen Telefon: 0312-4184007

çamaşır makinesi tamiri dikmen ankara ve buzdolabı tamir servisi dikmen ankara olarak garantili teknik servis hizmeti

Buzdolabı Tamircisi Ankara Dikmen Telefon: 0312-4184007
BUZDOLABI TAMİRİ ANKARA DİKMEN

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi başta olmak üzere bütün beyaz eşyalarınız tamir, bakım, montaj gibi sorunlarında Buzdolabı Tamiri Ankara Dikmen beyaz eşya firmamıza başvurabilirsiniz.

Beyaz eşya ve buzdolabı konusunda uzman çalışanlarımız ve üstün hizmet kalitemizle Ankara ve Çankaya'nın önde gelen beyaz eşya tamir firmalarından biriyiz. Baymak, vaillant, alarko, bosch, demirdöküm, ferroli, immergas, ariston, buderus, viesmann, E.C.A, arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, indesit başta olmak üzere her marka buzdolabı ve beyaz eşyalarınızın tamir, bakım, montaj gibi işlerine bakmaktayız.

Buzdolabı Tamiri Dikmen Ankara firmamız Ankara'nın Mamak, Altındağ, Yenimahalle, Keçiören, Çankaya başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine beyaz eşya servis hizmeti vermekteyiz. Buzdolabı tamir fiyatları mız çok uygun olup verdiğimiz hizmet üst düzeydir.

Sizde iyi, güvenilir, hızlı ve ekonomik bir beyaz eşya servis hizmeti almak istiyorsanız Buzdolabı Tamiri Ankara Dikmen firmamızla irtibata geçebilirsiniz.
BUZDOLABI TAMİRCİSİ ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe

Buzdolabı Tamiri Ankara Dikmen


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Petek Temizleme yaptırmayı ihmal etmeyin

Unutmayın

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım