background

Petek Temizleme Batıkent Ankara 0312-4184007

ankara batıkent petek ve radyatör temizliği konusunda uzman personelimiz ve garantili petek temizliği ile batıkent ve ankara geneli hizmetinizdeyiz.

Petek Temizleme Batıkent Ankara 0312-4184007
Makina ile Petek Temizleme Batıkent Ankara
Ankara Batıkent Makina ile Petek - Radyatör Temizleme
[caption id="" align="alignnone" width="624"]petek temizleme fiyatları ankara batıkent petek temizleme ankara[/caption]
makina ile petek radyatör temizliği ankara çankaya
Peteklerin temizlenmesi ve Petek temizliğinin önemi
 
Ankara gibi kışı sert ve uzun gecen illerde ısınma giderleri bütçeyi zorlayan faktörlerin başında gelmektedir.Ankara Petek temizleme firmaları içerisinde yaptığı hizmetlerle adından söz ettirmeye başlayan MERT TESİSAT petek yıkama işleminde çankaya, keçiören, mamak, çayyolu, ümitköy, dikmen, öveçler, pursaklar, Batıkent kısacası tüm ankara geneli hizmet vermektedir.
 
Batıkent Petek Temizliğinin ancak bir kimyasal tesisat temizleme ilacı ve basınçlı petek temizliği makinesi sayesinde olur. Bireysel olarak yapılan suyun tahliye kısmından boşaltılıp tekrar doldurulması sadece tesisatın içindeki kirli suyu temizler tesisatın içine yer edinmiş partiküllerden kimyasal ilaç ile mümkündür. Firmamız peteklerin temizlenmesi için gereken donanımlara sahiptir.
 
peteklerin yarıdan aşağısı neden ısınmaz? 
[caption id="attachment_56" align="alignleft" width="596"]petek radyatör temizliği batıkent ankara batıkent petek temizleme[/caption]Resimde görüldüğü gibi temiz bir tesisat borusu ile kirli bir tesisat borusu arasındaki fark bu fark sizin ısınma sorunlarına neden olmaktadır. Aynı şekilde radyatör peteklerin dibine çöken tesisat kirleri zamanla burada yer eder ve ısının dolaşımını engeller.
 
Temizleme işleminin bireysel yolu yoktur ancak makine sistemi yardımı ile yapılmaktadır. Makine sistemini kullanırken doğru kimyasal ürünü seçmek en önemli noktadır.
 
Petek Temizleme Batıkent Ankara 312 418 4007
Uzun zaman içerisinde temizlenmeyen petekler iyi ısı veremediği gibi yüksek fatura maliyetlerini de beraberinde getirmektedir. Petekleri ayrıntılı olarak kontrol ettiğiniz de alt kısımlarının soğuk olduğunu elinizi kullanarak hissedebilirsiniz. Çoğu kişi havasını alarak bu sorunun üstesinden geleceğini sanmaktadır ancak peteklerin hava yapmasının asıl nedeni içinde biriken kirlerdir bu kirler temizlenmeden tam bir hava alımı gerçekleşmez. Uzman tesisatçılar ve kombi servisleri tarafından önerilen  peteklerin temizliği süresi 1 veya 2 senede bir defa yapılmalıdır.
 
Petek temizleme İşlem Süreci
 
İlacın tesisata dökülmesi ve çalıştırılması .
Petek temizleme makinesinin bağlanarak basınçlı temizlik yapılması.
Durulama işlemi .
Reglaj ayarlarının yapılması .
Peteklerin temizlenmesi işlemi sonlandırılması ve tesisatın test edilmesi .
 
Diğer Hizmetlerimizden Bazıları;
 
Sıhhi Tesisatçı Batıkent, Sıhhi Tesisatçı batıkent Ankara, Kanal Açma ve Temizleme batıkent, Kanalizasyon Açma Batıkent, Logar açma ve Temizleme batıkent Ankara, Lavabo açma Batıkent Ankara, Tuvalet Açma Batıkent, Daire içi kaçak su tespiti batıkent Ankara, Cihazla Noktasal Su Kaçağı Tespiti batıkent Ankara, Musluk Tamiri - Musluk değişimi Batıkent Ankara, Rezerve iç takım değişimi ve tamiri batıkent Ankara, Daire içi Tadilat ve Bakım işleri batıkent Ankara, Makina ile Petek Temizleme Batıkent Ankara, Daire yada İşyerleri için Tadilat Hizmetleri
Elektrik  Ustası Batıkent Abkara, Elektrik Arıza batıkent Ankara,
 
Ankara Batıkent Petek Temizleme Hizmetleri 0312 418 4007
Petek temizleme de Batıkent ve Ankara'da hizmet verdiğimiz bazı bölgeler; Dikmen, Öveçler, Kızılay, Ulus, Cevizlidere, Balgat, Kırkkonaklar, Çukurambar, Balgat 100.yıl, Ankara Emek, Bahçelievler Ankara, Sokullu, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Sokullu, Küçük Esat, gaziosmanpaşa, Ankara Köroğlu, Çankaya Yıldız, Çankaya Oran, Dikmen İlker, Türközü, Ankara Tandoğan, Mebusevleri, Anıttepe, Ankara Bakanlıklar, Mamak Ankara, Keçiören Ankara, Yenimahalle Ankara, Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bilkent, Mustafa Kemal Mahallesi, Ankara Etimesgut, Ufuktepe, sanatoryum, Bağlum, Sincan, Yenikent, Eryaman, Ostim, İvedik, Etlik, İncirli, Keçiören Ayvalı, Şentepe Yenimahalle, Cebeci, Abidinpaşa, Tuzluçayır, Akdere, Aktepe, Natoyolu,

 


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Petek Temizleme yaptırmayı ihmal etmeyin

Unutmayın

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım